Speelschema en standen WK voetbal 2014

Geplaatst door
Groepsindeling
Groep A Groep B Groep C Groep D
Brazilië Spanje Colombia Uruguay
Kroatië NEDERLAND Griekenland Costa Rica
Mexico Chili Ivoorkust Engeland
Kameroen Australië Japan Italië
Groep E Groep F Groep G Groep H
Zwitserland Argentinië Duitsland België
Ecuador Bosnië-Herzegovina Portugal Algerije
Frankrijk Iran Ghana Rusland
Honduras Nigeria Verenigde Staten Zuid-Korea

Oefenwedstrijden Oranje

Datum
Tijdstip
Speelstad
Wedstrijd
Uitslag
Woensdag 5 maart 21:00 uur Parijs Frankrijk – Nederland 2 – 0
Zaterdag 17 mei 20:30 uur Amsterdam Nederland – Ecuador 1 – 1
Zaterdag 31 mei 20:30 uur Rotterdam Nederland – Ghana 1 – 0
Woensdag 4 juni 20:30 uur Amsterdam Nederland – Wales 2 – 0

Volledig speelschema WK 2014

Donderdag 12 juni
Groep A Brazilië 3-1 Kroatië 22.00 uur, São Paulo
Vrijdag 13 juni
Groep A Mexico 1-0 Kameroen 18.00 uur, Natal
Groep B Spanje 1-5 Nederland 21.00 uur, Salvador
Groep B Chili 3-1 Australië 24.00 uur, Cuiaba
Zaterdag 14 juni
Groep C Colombia 3-0 Griekenland 18.00 uur, Belo Horizonte
Groep D Uruguay 1-3 Costa Rica 21.00 uur, Fortaleza
Groep D Engeland 1-2 Italië 24.00 uur, Manaus
Zondag 15 juni
Groep C Ivoorkust 2-1 Japan 03.00 uur, Recife
Groep E Zwitserland 2-1 Ecuador 18.00 uur, Brasilia
Groep E Frankrijk 3-0 Honduras 21.00 uur, Porto Alegro
Groep F Argentinië 2-1 Bosnië-Herzegovina 24.00 uur, Rio de Janeiro
Maandag 16 juni
Groep G Duitsland 4-0 Portugal 18.00 uur, Salvador
Groep F Iran 0-0 Nigeria 21.00 uur, Curitiba
Groep G Ghana 1-2 Verenigde Staten 24.00 uur, Natal
Dinsdag 17 juni
Groep H België 2-1 Algerije 18.00 uur, Belo Horizonte
Groep A Brazilië 0-0 Mexico 21.00 uur, Fortaleza
Groep H Rusland 1-1 Zuid-Korea 24.00 uur, Cuiaba
Woensdag 18 juni
Groep B Australië 2-3 Nederland 18.00 uur, Porto Alegre
Groep B Spanje 0-2 Chili 21.00 uur, Rio de Janeiro
Groep A Kameroen 0-4 Kroatië 24.00 uur, Manaus
Donderdag 19 juni
Groep C Colombia 2-1 Ivoorkust 18.00 uur, Brasilia
Groep D Uruguay 2-1 Engeland 21.00 uur, São Paulo
Groep C Japan 0-0 Griekenland 24.00 uur, Natal
Vrijdag 20 juni
Groep D Italië 0-1 Costa Rica 18.00 uur, Recife
Groep E Zwitserland 2-5 Frankrijk 21.00 uur, Salvador
Groep E Honduras 1-2 Ecuador 24.00 uur, Curitiba
Zaterdag 21 juni
Groep F Argentinië 1-0 Iran 18.00 uur, Belo Horizonte
Groep G Duitsland 2-2 Ghana 21.00 uur, Fortaleza
Groep F Nigeria 1-0 Bosnië-Herzegovina 24.00 uur, Cuiaba
Zondag 22 juni
Groep H België 1-0 Rusland 18.00 uur, Rio de Janeiro
Groep H Zuid-Korea 2-4 Algerije 21.00 uur, Porto Alegre
Groep G Verenigde Staten 2-2 Portugal 24.00 uur, Manaus
Maandag 23 juni
Groep B Australië 0-3 Spanje 18.00 uur, Curitiba
Groep B Nederland 2-0 Chili 18.00 uur, São Paulo
Groep A Kameroen 1-4 Brazilië 22.00 uur, Brasilia
Groep A Kroatië 1-3 Mexico 22.00 uur, Recife
Dinsdag 24 juni
Groep D Italië 0-1 Uruguay 18.00 uur, Natal
Groep D Costa Rica 0-0 Engeland 18.00 uur, Belo Horizonte
Groep C Japan 1-4 Colombia 22.00 uur, Cuiaba
Groep C Griekenland 2-1 Ivoorkust 22.00 uur, Fortaleza
Woensdag 25 juni
Groep F Nigeria 2-3 Argentinië 18.00 uur, Porto Alegre
Groep F Bosnië-Herzegovina 3-1 Iran 18.00 uur, Salvador
Groep E Honduras 0-3 Zwitserland 22.00 uur, Manaus
Groep E Ecuador 0-0 Frankrijk 22.00 uur, Rio de Janeiro
Donderdag 26 juni
Groep G Verenigde Staten 0-1 Duitsland 18.00 uur, Recife
Groep G Portugal 2-1 Ghana 18.00 uur, Brasilia
Groep H Zuid-Korea 0-1 België 22.00 uur, São Paulo
Groep H Algerije 1-1 Rusland 22.00 uur, Curitiba
Vrijdag 27 juni
Rustdag
Zaterdag 28 juni
AF 1 Brazilië 1-1 (32) Chili 18.00 uur, Belo Horizonte
AF 2 Colombia 2-0 Uruguay 22.00 uur, Rio de Janeiro
Zondag 29 juni
AF 3 NEDERLAND 2-1 Mexico 18.00 uur, Fortaleza
AF 4 Costa Rica 1-1 (5-3) Griekenland 22.00 uur, Recife
Maandag 30 juni
AF 5 Frankrijk 2-0 Nigeria 18.00 uur, Brasilia
AF 6 Duitsland 2-1 Algerije 22.00 uur, Porto Alegre
Dinsdag 1 juli
AF 7 Argentinië 1-0 Zwitserland 18.00 uur, São Paulo
AF 8 België 2-1 Verenigde Staten 22.00 uur, Salvador
Woensdag 2 juli
Rustdag
Donderdag 3 juli
Rustdag
Vrijdag 4 juli
KF 1 Frankrijk 0-1 Duitsland 18.00 uur, Rio de Janeiro
KF 2 Brazilië 2-1 Colombia 22.00 uur, Fortaleza
Zaterdag 5 juli
KF 3 Argentinië 1-0 België 18.00 uur, Brasilia
KF 4 NEDERLAND 0-0(4-3) Costa Rica 22.00 uur, Salvador
Zondag 6 juli
Rustdag
Maandag 7 juli
Rustdag
Dinsdag 8 juli
HF 1 Brazilië 1-7 Duitsland 22.00 uur, Belo Horizonte
Woensdag 9 juli
HF 2 NEDERLAND
0-0(2-4)
Argentinië 22.00 uur, São Paulo
Donderdag 10 juli
Rustdag
Vrijdag 11 juli
Rustdag
Zaterdag 12 juli
Troostfinale Brazilië 0-3
NEDERLAND
22.00 uur, Brasilia
Zondag 13 juli
Finale Duitsland 1-0 Argentinië 21.00 uur, Rio de Janeiro