Speelschema

Geplaatst door

Eredivisie speelschema TV

Op deze pagina vind je het volledige eredivisie speelschema. Het seizoen 2014-2015 vanaf 8 augustus 2014 t/m 17 mei 2015.

Ronde Datum Tijd Thuis team Uit team
1 vrijdag 8 augustus 2014 20:00 PEC Zwolle FC Utrecht
1 zaterdag 9 augustus 2014 18:30 sc Heerenveen FC Dordrecht
1 zaterdag 9 augustus 2014 19:45 SC Cambuur FC Twente
1 zaterdag 9 augustus 2014 19:45 NAC Breda Excelsior
1 zaterdag 9 augustus 2014 20:45 Heracles Almelo AZ
1 zondag 10 augustus 2014 12:30 ADO Den Haag Feyenoord
1 zondag 10 augustus 2014 14:30 Go Ahead Eagles FC Groningen
1 zondag 10 augustus 2014 14:30 Ajax Vitesse
1 zondag 10 augustus 2014 16:45 Willem II PSV
Ronde Datum Tijd Thuis team Uit team
2 vrijdag 15 augustus 2014 20:00 Feyenoord sc Heerenveen
2 zaterdag 16 augustus 2014 18:30 PSV NAC Breda
2 zaterdag 16 augustus 2014 19:45 FC Dordrecht PEC Zwolle
2 zaterdag 16 augustus 2014 19:45 FC Twente ADO Den Haag
2 zaterdag 16 augustus 2014 20:45 Vitesse SC Cambuur
2 zondag 17 augustus 2014 12:30 AZ Ajax
2 zondag 17 augustus 2014 14:30 FC Utrecht Willem II
2 zondag 17 augustus 2014 14:30 Excelsior Go Ahead Eagles
2 zondag 17 augustus 2014 16:45 FC Groningen Heracles Almelo
3 vrijdag 22 augustus 2014 20:00 Heracles Almelo SC Cambuur
3 zaterdag 23 augustus 2014 18:30 Willem II AZ
3 zaterdag 23 augustus 2014 19:45 sc Heerenveen Excelsior
3 zaterdag 23 augustus 2014 20:45 Feyenoord FC Utrecht
3 zaterdag 23 augustus 2014 20:45 Go Ahead Eagles FC Dordrecht
3 zondag 24 augustus 2014 12:30 PEC Zwolle Vitesse
3 zondag 24 augustus 2014 14:30 NAC Breda FC Twente
3 zondag 24 augustus 2014 14:30 ADO Den Haag FC Groningen
3 zondag 24 augustus 2014 16:45 Ajax PSV
4 vrijdag 29 augustus 2014 20:00 Go Ahead Eagles Willem II
4 zaterdag 30 augustus 2014 18:30 SC Cambuur ADO Den Haag
4 zaterdag 30 augustus 2014 19:45 FC Dordrecht AZ
4 zaterdag 30 augustus 2014 19:45 Excelsior Heracles Almelo
4 zaterdag 30 augustus 2014 20:45 sc Heerenveen FC Utrecht
4 zondag 31 augustus 2014 12:30 PSV Vitesse
4 zondag 31 augustus 2014 14:30 NAC Breda PEC Zwolle
4 zondag 31 augustus 2014 14:30 FC Groningen Ajax
4 zondag 31 augustus 2014 16:45 FC Twente Feyenoord
5 zaterdag 13 september 2014 18:30 Ajax Heracles Almelo
5 zaterdag 13 september 2014 18:30 FC Twente Go Ahead Eagles
5 zaterdag 13 september 2014 19:45 AZ sc Heerenveen
5 zaterdag 13 september 2014 20:45 Feyenoord Willem II
5 zaterdag 13 september 2014 20:45 PEC Zwolle PSV
5 zondag 14 september 2014 12:30 FC Utrecht ADO Den Haag
5 zondag 14 september 2014 14:30 SC Cambuur FC Groningen
5 zondag 14 september 2014 14:30 Vitesse Excelsior
5 zondag 14 september 2014 16:45 FC Dordrecht NAC Breda
6 vrijdag 19 september 2014 20:00 Willem II NAC Breda
6 zaterdag 20 september 2014 18:30 Excelsior FC Dordrecht
6 zaterdag 20 september 2014 19:45 ADO Den Haag Go Ahead Eagles
6 zaterdag 20 september 2014 20:45 Vitesse sc Heerenveen
6 zondag 21 september 2014 12:30 Heracles Almelo FC Twente
6 zondag 21 september 2014 14:30 AZ PEC Zwolle
6 zondag 21 september 2014 14:30 Feyenoord Ajax
6 zondag 21 september 2014 14:30 PSV SC Cambuur
6 zondag 21 september 2014 16:45 FC Utrecht FC Groningen
7 zaterdag 27 september 2014 18:30 FC Dordrecht Vitesse
7 zaterdag 27 september 2014 19:45 PEC Zwolle Heracles Almelo
7 zaterdag 27 september 2014 20:45 Go Ahead Eagles Feyenoord
7 zaterdag 27 september 2014 18:30 NAC Breda Ajax
7 zaterdag 27 september 2014 20:45 ADO Den Haag AZ
7 zondag 28 september 2014 12:30 Excelsior SC Cambuur
7 zondag 28 september 2014 14:30 FC Groningen Willem II
7 zondag 28 september 2014 14:30 FC Twente FC Utrecht
7 zondag 28 september 2014 16:45 sc Heerenveen PSV
8 vrijdag 3 oktober 2014 20:00 Vitesse ADO Den Haag
8 zaterdag 4 oktober 2014 18:30 Heracles Almelo NAC Breda
8 zaterdag 4 oktober 2014 19:45 SC Cambuur FC Dordrecht
8 zaterdag 4 oktober 2014 19:45 Willem II sc Heerenveen
8 zaterdag 4 oktober 2014 20:45 FC Utrecht Go Ahead Eagles
8 zondag 5 oktober 2014 12:30 PSV Excelsior
8 zondag 5 oktober 2014 14:30 AZ FC Twente
8 zondag 5 oktober 2014 14:30 Feyenoord FC Groningen
8 zondag 5 oktober 2014 16:45 Ajax PEC Zwolle
9 zaterdag 18 oktober 2014 18:30 Willem II Vitesse
9 zaterdag 18 oktober 2014 18:30 PSV AZ
9 zaterdag 18 oktober 2014 19:45 Feyenoord Heracles Almelo
9 zaterdag 18 oktober 2014 20:45 NAC Breda ADO Den Haag
9 zaterdag 18 oktober 2014 20:45 FC Twente Ajax
9 zondag 19 oktober 2014 12:30 sc Heerenveen SC Cambuur
9 zondag 19 oktober 2014 14:30 FC Dordrecht FC Utrecht
9 zondag 19 oktober 2014 14:30 Go Ahead Eagles PEC Zwolle
9 zondag 19 oktober 2014 16:45 FC Groningen Excelsior
10 vrijdag 24 oktober 2014 20:00 ADO Den Haag FC Dordrecht
10 zaterdag 25 oktober 2014 18:30 Vitesse NAC Breda
10 zaterdag 25 oktober 2014 19:45 Heracles Almelo Willem II
10 zaterdag 25 oktober 2014 20:45 Ajax Go Ahead Eagles
10 zondag 26 oktober 2014 12:30 SC Cambuur Feyenoord
10 zondag 26 oktober 2014 14:30 FC Utrecht PSV
10 zondag 26 oktober 2014 14:30 AZ FC Groningen
10 zondag 26 oktober 2014 14:30 PEC Zwolle sc Heerenveen
10 zondag 26 oktober 2014 16:45 Excelsior FC Twente
11 vrijdag 31 oktober 2014 20:00 Go Ahead Eagles Heracles Almelo
11 zaterdag 1 november 2014 18:30 Ajax FC Dordrecht
11 zaterdag 1 november 2014 19:45 Feyenoord PEC Zwolle
11 zaterdag 1 november 2014 19:45 FC Twente sc Heerenveen
11 zaterdag 1 november 2014 20:45 PSV ADO Den Haag
11 zondag 2 november 2014 12:30 FC Utrecht Vitesse
11 zondag 2 november 2014 14:30 Willem II SC Cambuur
11 zondag 2 november 2014 14:30 AZ Excelsior
11 zondag 2 november 2014 16:45 FC Groningen NAC Breda
12 vrijdag 7 november 2014 20:00 Excelsior FC Utrecht
12 zaterdag 8 november 2014 18:30 ADO Den Haag Willem II
12 zaterdag 8 november 2014 19:45 sc Heerenveen Go Ahead Eagles
12 zaterdag 8 november 2014 20:45 NAC Breda AZ
12 zondag 9 november 2014 12:30 SC Cambuur Ajax
12 zondag 9 november 2014 14:30 FC Dordrecht FC Twente
12 zondag 9 november 2014 14:30 PEC Zwolle FC Groningen
12 zondag 9 november 2014 14:30 Vitese Feyenoord
12 zondag 9 november 2014 16:45 Heracles Almelo PSV
13 zaterdag 22 november 2014 18:30 Go Ahead Eagles NAC Breda
13 zaterdag 22 november 2014 18:30 AZ Vitesse
13 zaterdag 22 november 2014 19:45 Feyenoord FC Dordrecht
13 zaterdag 22 november 2014 20:45 Willem II Excelsior
13 zaterdag 22 november 2014 20:45 Ajax sc Heerenveen
13 zondag 23 november 2014 12:30 FC Groningen PSV
13 zondag 23 november 2014 14:30 PEC Zwolle FC Twente
13 zondag 23 november 2014 14:30 Heracles Almelo ADO Den Haag
13 zondag 23 november 2014 16:45 FC Utrecht SC Cambuur
14 vrijdag 28 november 2014 20:00 FC Dordrecht Willem II
14 zaterdag 29 november 2014 18:30 sc Heerenveen Heracles Almelo
14 zaterdag 29 november 2014 19:45 NAC Breda FC Utrecht
14 zaterdag 29 november 2014 19:45 Vitesse Go Ahead Eagles
14 zaterdag 29 november 2014 20:45 SC Cambuur AZ
14 zondag 30 november 2014 12:30 ADO Den Haag Ajax
14 zondag 30 november 2014 14:30 Excelsior PEC Zwolle
14 zondag 30 november 2014 14:30 FC Twente FC Groningen
14 zondag 30 november 2014 16:45 PSV Feyenoord
15 zaterdag 6 december 2014 18:30 AZ Go Ahead Eagles
15 zaterdag 6 december 2014 18:30 Excelsior Feyenoord
15 zaterdag 6 december 2014 19:45 SC Cambuur NAC Breda
15 zaterdag 6 december 2014 20:45 FC Dordrecht PSV
15 zaterdag 6 december 2014 20:45 Ajax Willem II
15 zondag 7 december 2014 12:30 PEC Zwolle ADO Den Haag
15 zondag 7 december 2014 14:30 FC Utrecht Heracles Almelo
15 zondag 7 december 2014 14:30 FC Groningen sc Heerenveen
15 zondag 7 december 2014 16:45 Vitesse FC Twente
16 vrijdag 12 december 2014 20:00 Heracles Almelo FC Dordrecht
16 zaterdag 13 december 2014 18:30 NAC Breda sc Heerenveen
16 zaterdag 13 december 2014 19:45 ADO Den Haag Excelsior
16 zaterdag 13 december 2014 20:45 Feyenoord AZ
16 zaterdag 13 december 2014 20:45 Go Ahead Eagles SC Cambuur
16 zondag 14 december 2014 12:30 Ajax FC Utrecht
16 zondag 14 december 2014 14:30 PSV FC Twente
16 zondag 14 december 2014 14:30 FC Groningen Vitesse
16 zondag 14 december 2014 16:45 Willem II PEC Zwolle
17 vrijdag 19 december 2014 20:00 sc Heerenveen ADO Den Haag
17 zaterdag 20 december 2014 18:30 SC Cambuur PEC Zwolle
17 zaterdag 20 december 2014 19:45 FC Dordrecht FC Groningen
17 zaterdag 20 december 2014 19:45 PSV Go Ahead Eagles
17 zaterdag 20 december 2014 20:45 AZ FC Utrecht
17 zondag 21 december 2014 12:30 Vitesse Heracles Almelo
17 zondag 21 december 2014 14:30 NAC Breda Feyenoord
17 zondag 21 december 2014 14:30 Excelsior Ajax
17 zondag 21 december 2014 16:45 FC Twente Willem II
18 vrijdag 16 januari 2015 20:00 Ajax FC Groningen
18 zaterdag 17 januari 2015 18:30 PEC Zwolle NAC Breda
18 zaterdag 17 januari 2015 19:45 AZ FC Dordrecht
18 zaterdag 17 januari 2015 19:45 ADO Den Haag SC Cambuur
18 zaterdag 17 januari 2015 20:45 Vitesse PSV
18 zondag 18 januari 2015 12:30 Willem II Go Ahead Eagles
18 zondag 18 januari 2015 14:30 FC Utrecht sc Heerenveen
18 zondag 18 januari 2015 14:30 Feyenoord FC Twente
18 zondag 18 januari 2015 16:45 Heracles Almelo Excelsior
19 vrijdag 23 januari 2015 20:00 FC Twente Heracles Almelo
19 zaterdag 24 januari 2015 18:30 SC Cambuur PSV
19 zaterdag 24 januari 2015 19:45 FC Dordrecht Excelsior
19 zaterdag 24 januari 2015 19:45 PEC Zwolle AZ
19 zaterdag 24 januari 2015 20:45 sc Heerenveen Vitesse
19 zondag 25 januari 2015 12:30 Ajax Feyenoord
19 zondag 25 januari 2015 14:30 NAC Breda Willem II
19 zondag 25 januari 2015 14:30 FC Groningen FC Utrecht
19 zondag 25 januari 2015 16:45 Go Ahead Eagles ADO Den Haag
20 vrijdag 30 januari 2015 20:00 FC Groningen Go Ahead Eagles
20 zaterdag 31 januari 2015 18:30 PSV Willem II
20 zaterdag 31 januari 2015 19:45 FC Dordrecht sc Heerenveen
20 zaterdag 31 januari 2015 19:45 Excelsior NAC Breda
20 zaterdag 31 januari 2015 20:45 FC Twente SC Cambuur
20 zondag 1 februari 2015 12:30 Feyenoord ADO Den Haag
20 zondag 1 februari 2015 14:30 FC Utrecht PEC Zwolle
20 zondag 1 februari 2015 14:30 Vitesse Ajax
20 zondag 1 februari 2015 16:45 AZ Heracles Almelo
21 dinsdag 3 februari 2015 18:30 Go Ahead Eagles Excelsior
21 dinsdag 3 februari 2015 20:45 NAC Breda PSV
21 woensdag 4 februari 2015 18:30 sc Heerenveen Feyenoord
21 woensdag 4 februari 2015 18:30 ADO Den Haag FC Twente
21 woensdag 4 februari 2015 19:45 PEC Zwolle FC Dordrecht
21 woensdag 4 februari 2015 20:45 SC Cambuur Vitesse
21 woensdag 4 februari 2015 20:45 Willem II FC Utrecht
21 donderdag 5 februari 2015 18:30 Heracles Almelo FC Groningen
21 donderdag 5 februari 2015 20:45 Ajax AZ
22 zaterdag 7 februari 2015 18:30 FC Dordrecht ADO Den Haag
22 zaterdag 7 februari 2015 18:30 FC Twente Excelsior
22 zaterdag 7 februari 2015 19:45 sc Heerenveen PEC Zwolle
22 zaterdag 7 februari 2015 20:45 NAC Breda Vitesse
22 zaterdag 7 februari 2015 20:45 PSV FC Utrecht
22 zondag 8 februari 2015 12:30 Feyenoord SC Cambuur
22 zondag 8 februari 2015 14:30 Willem II Heracles Almelo
22 zondag 8 februari 2015 14:30 Go Ahead Eagles Ajax
22 zondag 8 februari 2015 16:45 FC Groningen AZ
23 vrijdag 13 februari 2015 20:00 AZ PSV
23 zaterdag 14 februari 2015 18:30 Heracles Almelo Feyenoord
23 zaterdag 14 februari 2015 19:45 Excelsior FC Groningen
23 zaterdag 14 februari 2015 19:45 Vitesse Willem II
23 zaterdag 14 februari 2015 20:45 ADO Den Haag NAC Breda
23 zondag 15 februari 2015 12:30 SC Cambuur sc Heerenveen
23 zondag 15 februari 2015 14:30 FC Utrecht FC Dordrecht
23 zondag 15 februari 2015 14:30 PEC Zwolle Go Ahead Eagles
23 zondag 15 februari 2015 16:45 Ajax FC Twente
24 vrijdag 20 februari 2015 20:00 NAC Breda SC Cambuur
24 zaterdag 21 februari 2015 18:30 ADO Den Haag PEC Zwolle
24 zaterdag 21 februari 2015 19:45 Go Ahead Eagles AZ
24 zaterdag 21 februari 2015 19:45 PSV FC Dordrecht
24 zaterdag 21 februari 2015 20:45 Heracles Almelo FC Utrecht
24 zondag 22 februari 2015 12:30 Willem II Ajax
24 zondag 22 februari 2015 14:30 sc Heerenveen FC Groningen
24 zondag 22 februari 2015 14:30 FC Twente Vitesse
24 zondag 22 februari 2015 16:45 Feyenoord Excelsior
25 vrijdag 27 februari 2015 20:00 FC Dordrecht Go Ahead Eagles
25 zaterdag 28 februari 2015 18:30 Vitesse PEC Zwolle
25 zaterdag 28 februari 2015 19:45 AZ Willem II
25 zaterdag 28 februari 2015 19:45 FC Twente NAC Breda
25 zaterdag 28 februari 2015 20:45 SC Cambuur Heracles Almelo
25 zondag 1 maart 2015 12:30 Excelsior sc Heerenveen
25 zondag 1 maart 2015 14:30 FC Utrecht Feyenoord
25 zondag 1 maart 2015 14:30 FC Groningen ADO Den Haag
25 zondag 1 maart 2015 16:45 PSV Ajax
26 vrijdag 6 maart 2015 20:00 Willem II FC Twente
26 zaterdag 7 maart 2015 18:30 Go Ahead Eagles PSV
26 zaterdag 7 maart 2015 19:45 Heracles Almelo Vitesse
26 zaterdag 7 maart 2015 19:45 ADO Den Haag sc Heerenveen
26 zaterdag 7 maart 2015 20:45 PEC Zwolle SC Cambuur
26 zondag 8 maart 2015 12:30 FC Groningen FC Dordrecht
26 zondag 8 maart 2015 14:30 Feyenoord NAC Breda
26 zondag 8 maart 2015 14:30 Ajax Excelsior
26 zondag 8 maart 2015 16:45 FC Utrecht AZ
27 vrijdag 13 maart 2015 20:00 Vitesse AZ
27 zaterdag 14 maart 2015 18:30 PSV FC Groningen
27 zaterdag 14 maart 2015 19:45 SC Cambuur FC Utrecht
27 zaterdag 14 maart 2015 19:45 NAC Breda Go Ahead Eagles
27 zaterdag 14 maart 2015 20:45 Excelsior Willem II
27 zondag 15 maart 2015 12:30 FC Twente PEC Zwolle
27 zondag 15 maart 2015 14:30 sc Heerenveen Ajax
27 zondag 15 maart 2015 14:30 ADO Den Haag Heracles Almelo
27 zondag 15 maart 2015 16:45 FC Dordrecht Feyenoord
28 vrijdag 20 maart 2015 20:00 FC Utrecht NAC Breda
28 zaterdag 21 maart 2015 18:30 Go Ahead Eagles Vitesse
28 zaterdag 21 maart 2015 19:45 Willem II FC Dordrecht
28 zaterdag 21 maart 2015 19:45 Heracles Almelo sc Heerenveen
28 zaterdag 21 maart 2015 20:45 AZ SC Cambuur
28 zondag 22 maart 2015 12:30 Ajax ADO Den Haag
28 zondag 22 maart 2015 14:30 Feyenoord PSV
28 zondag 22 maart 2015 14:30 FC Groningen FC Twente
28 zondag 22 maart 2015 16:45 PEC Zwolle Excelsior
29 zaterdag 4 april 2015 18:30 PEC Zwolle Willem II
29 zaterdag 4 april 2015 18:30 Vitesse FC Groningen
29 zaterdag 4 april 2015 19:45 sc Heerenveen NAC Breda
29 zaterdag 4 april 2015 20:45 FC Dordrecht Heracles Almelo
29 zaterdag 4 april 2015 20:45 FC Twente PSV
29 zondag 5 april 2015 12:30 FC Utrecht Ajax
29 zondag 5 april 2015 12:30 AZ Feyenoord
29 zondag 5 april 2015 14:30 Excelsior ADO Den Haag
29 zondag 5 april 2015 16:45 SC Cambuur Go Ahead Eagles
30 vrijdag 10 april 2015 20:00 PSV PEC Zwolle
30 zaterdag 11 april 2015 18:30 Excelsior Vitesse
30 zaterdag 11 april 2015 19:45 sc Heerenveen AZ
30 zaterdag 11 april 2015 19:45 NAC Breda FC Dordrecht
30 zaterdag 11 april 2015 20:45 Heracles Almelo Ajax
30 zondag 12 april 2015 12:30 Willem II Feyenoord
30 zondag 12 april 2015 14:30 Go Ahead Eagles FC Twente
30 zondag 12 april 2015 14:30 FC Groningen SC Cambuur
30 zondag 12 april 2015 16:45 ADO Den Haag FC Utrecht
31 vrijdag 17 april 2015 20:00 SC Cambuur Excelsior
31 zaterdag 18 april 2015 18:30 AZ ADO Den Haag
31 zaterdag 18 april 2015 19:45 PSV sc Heerenveen
31 zaterdag 18 april 2015 19:45 Vitesse FC Dordrecht
31 zaterdag 18 april 2015 20:45 Willem II FC Groningen
31 zondag 19 april 2015 12:30 Feyenoord Go Ahead Eagles
31 zondag 19 april 2015 14:30 Heracles Almelo PEC Zwolle
31 zondag 19 april 2015 14:30 Ajax NAC Breda
31 zondag 19 april 2015 16:45 FC Utrecht FC Twente
32 vrijdag 24 april 2015 20:00 ADO Den Haag Vitesse
32 zaterdag 25 april 2015 18:30 sc Heerenveen Willem II
32 zaterdag 25 april 2015 19:45 NAC Breda Heracles Almelo
32 zaterdag 25 april 2015 19:45 Go Ahead Eagles FC Utrecht
32 zaterdag 25 april 2015 20:45 Excelsior PSV
32 zondag 26 april 2015 12:30 FC Dordrecht SC Cambuur
32 zondag 26 april 2015 14:30 PEC Zwolle Ajax
32 zondag 26 april 2015 14:30 FC Groningen Feyenoord
32 zondag 26 april 2015 16:45 FC Twente AZ
33 zondag 10 mei 2015 14:30 FC Utrecht Excelsior
33 zondag 10 mei 2015 14:30 Feyenoord Vitesse
33 zondag 10 mei 2015 14:30 AZ NAC Breda
33 zondag 10 mei 2015 14:30 Willem II ADO Den Haag
33 zondag 10 mei 2015 14:30 Go Ahead Eagles sc Heerenveen
33 zondag 10 mei 2015 14:30 Ajax SC Cambuur
33 zondag 10 mei 2015 14:30 PSV Heracles Almelo
33 zondag 10 mei 2015 14:30 FC Groningen PEC Zwolle
33 zondag 10 mei 2015 14:30 FC Twente FC Dordrecht
34 zondag 17 mei 2015 14:30 sc Heerenveen FC Twente
34 zondag 17 mei 2015 14:30 SC Cambuur Willem II
34 zondag 17 mei 2015 14:30 FC Dordrecht Ajax
34 zondag 17 mei 2015 14:30 NAC Breda FC Groningen
34 zondag 17 mei 2015 14:30 PEC Zwolle Feyenoord
34 zondag 17 mei 2015 14:30 Excelsior AZ
34 zondag 17 mei 2015 14:30 Heracles Almelo Go Ahead Eagles
34 zondag 17 mei 2015 14:30 Vitesse FC Utrecht
34 zondag 17 mei 2015 14:30 ADO Den Haag PSV